Firma budowlana 
Pruszcz Gdański, Pszczółki

Posiadamy koparkę kołową.
Zajmujemy się wyburzeniami budynków, innych obiektów oraz niwelacjami terenów i budową dróg gruntowych (płyty drogowe, jumbo)

Branża budowlana nieustannie się rozwija – co do tego nie można mieć absolutnie żadnych wątpliwości. Nie można również zaprzeczyć, że nasza firma wychodzi naprzeciw wszystkim obecnym trendom, gwarantując usługi budowlane najwyższej jakości. W okolicy są liczne firmy budowlane, ale niewiele z nich może pochwalić się tak obszernym wachlarzem usług oraz tak dokładnym wywiązywaniem się ze wszystkich obowiązków. W skład naszej oferty wchodzi wiele czynności związanych z wyburzaniem budynków oraz utwardzaniem dróg, ale nie tylko. Dowiedz się, dlaczego jesteśmy odpowiednimi specjalistami do tego, żeby powierzyć nam pracę nad Twoją inwestycją. Jeśli Cię przekonamy do siebie, to skontaktuj się z nami – numer z pewnością znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania jeśli chodzi o współpracę.

Koparka i samochód ciężarowy w trakcie pracy
Koparka kołowa i auto ciężarowe podczas pracy na budowie

Usługi budowlane Pruszcz Gdański

Remonty mieszkań, budowa domów oraz instalacje elektryczne nie wchodzą w skład naszych obowiązków. Jesteśmy za to fachowcami przy realizacji projektów nieco innego rodzaju. Nasi fachowcy świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o wyburzanie budynków oraz wszelkie prace związane z budową dróg gruntowych. Niestraszne są nam żadne zlecenia z tym związane – usługi, które realizujemy, są najwyższej jakości. Wpływa na to kilka czynników, którymi zdecydowanie musimy się pochwalić. Przede wszystkim przykładamy dużą wagę do tego, żeby każdy klient z osobna otrzymał profesjonalną obsługę. Indywidualne podejście, jakim raczeni są nasi klienci, to dla nas podstawa, ponieważ zależy nam na zrozumieniu oraz wyjściu naprzeciw potrzebom każdego, kto decyduje się na współpracę z nami. Współpracujemy obecnie z dziesiątkami prywatnych osób oraz rozbudowanych przedsiębiorstw. Wyburzamy budynki, świadczymy usługi transportowe oraz zajmujemy się budową dróg gruntowych – wszystko przebiega niezwykle sprawnie i z należytą precyzją. Zatrudniamy nad wyraz doświadczoną kadrę – każdy z naszych pracowników ma za sobą wiele lat doświadczenia w branży oraz niezbędne umiejętności do tego, aby obecnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie z ogromnym zaangażowaniem na terenie takich miejscowości, jak Pruszcz Gdański czy Gdańsk.

Firma budowlana Gdańsk i okolice – sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Pruszcz Gdański oraz okolice to rejon, w którym prężnie działamy i nieustannie się rozwijamy. Firma budowlana o długoletnim doświadczeniu oraz olbrzymiej renomie – to właśnie my! O jakości naszych usług świadczą opinie setek zadowolonych klientów, którzy wracają do nas za każdym razem, kiedy mają problem, w którym możemy pomóc. Zlecenia spływają do nas drzwiami i oknami, ale mimo to będziemy w stanie znaleźć czas dla Ciebie! Zobacz, jakie korzyści może przynieść współpraca z nami w najbliższym regionie. Usługi transportowe najwyższej jakości, a także wszelkiego rodzaju budowa dróg gruntowych czy też wyburzanie budynków i kształtowanie terenu – we wszystkim jesteśmy niekwestionowanymi liderami w okolicznej branży. Zawsze bierzemy pod uwagę szereg Państwa potrzeb oraz oczekiwań, a nasi specjaliści zrobią wszystko, żeby zadanie zostało wykonanie sprawnie, efektywnie i przede wszystkim nad wyraz starannie. Nie idziemy na półśrodki i jakiekolwiek kompromisy pod względem jakości wykonywanych prac – dlatego jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją w budownictwie. Zapraszamy do współpracy – skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub przychodząc osobiście do siedziby firmy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi oraz długoletniego doświadczenia, na pewno będziemy w stanie Ci pomóc.

Koparka w trakcie pracy na budowie

Telefon

501 536 244
58 682 99 16

E-mail

bartoarek@gmail.com

Adres

83-032 Pszczółki
ul. Łąkowa 7a